Svůj kladný vztah ke sportu vyjadřujeme nejen vlastními sportovními aktivitami po celý rok, ale také podporou menších sportů a zajímavých sportovních akcí, které se konají na území našeho regionu.

Mezi preferované sporty v letním období jsou horská kola a silniční cyklistika, v zimě pak běžecké lyžování. Během celého roku, když nám to pracovní povinnosti dovolí, se zúčastňujeme menších i větších amatérských soutěží. Prozatím nejvýraznějším úspěchem bylo třetí místo v soutěži družstev na prvním otevřeném mistrovství České republiky, v rámci legendárního cyklomaratonu Cannondale rallye Sudety v roce 2002. Náš tým tehdy závodil ve složení Jaroslav Kulhavý, Jan a Martin Vaňousovi.

Nejvýznamnější sportovní akcí, které věnujeme finanční a organizační podporu, je Velká cena České Třebové v cyklomaratonu o pohár starosty města. Patronem závodu, jeho přímým účastníkem a dvojnásobným vítězem, je nejlepší český biker a jeden z nejlepších světových závodníků Jaroslav KULHAVÝ. Veškeré informace na www.cyklomaraton-ceskatrebova.cz

cyklomaraton česká třebová Jaroslav Kulhavý před závodem v České Třebové

V průběhu celého roku se firma Martin Vaňous - GEODÉZIE aktivně podílí na finanční podpoře drobných kulturních akcí a zařízení, jako jsou například Malá scéna v Ústí nad Orlicí, Kinematograf bratří Čadíků a taneční soubor C-dance.

Technika a vybavení

logo-leica

Používáme moderní přístroje značky Leica, které procházejí pravidelným servisem a  kalibracemi.

Novinky & aktuality

Spustili jsme nové stránky

Po delší době jsme dokončili redesign našich internetových stránek. Věříme, že u nás naleznete potřebné informace. V případě dotazů či připomínek nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Československé armády 1181
(výšková budova firmy Rieter)
562 15 Ústí nad Orlicí

tel.: 465 557 219
mobil: 604 858 989

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.geodeti-uno.cz

Doporučujeme